Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már megint megkaptam itthon,...

Már megint megkaptam itthon, hogy miért fogorvosira megyek az általános orvosi helyett! Most tényleg jobb az aok? Nem értem, egy fogorvos nem olyan nagy dolog vagy mi? Miért kevesebb? Állandóan megkapom valamelyik családtagomtól...

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul még itt is meg fogod kapni a magadét, ha az ilyen kérdéseket a tudományba teszed.
2021. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor mégis melyik kategóriába tegyem???
2021. júl. 3. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Hmmm... KARRIER?

Vagy: TANULÁS?

Vagy: EMBEREK, emberi tulajdonságok?

Attól függ, hogy milyen szempontból érdekel.

Azt nem hinném, hogy tudományos vizsgálatot vártál volna erre.

2021. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jooo, legközelebb odateszem, de most már itt fog maradni!
2021. júl. 3. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:
99%

A Családi kapcsolatokba.

Tudom, milyen idegesítő az ilyen. Egyik se kevesebb vagy több, de más. A te életed, nem az övék. Ha fogorvos akarsz lenni, ne hagyd, hogy lebeszéljenek róla. Előbb-utóbb bele fognak nyugodni.

2021. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a fogorvosok munkája sokkal nyugodtabb, és anyagilag sokkal kifizetődőbb is. Ha érdekel, véletlenül se hagyd magad lebeszélni, mert amúgy remek döntés. :)
2021. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mert nem tudják, hogy mennyit is kérnek el a fogorvosok a különböző dolgokért. Csak nyugodtan említsd meg a családodnak, hogy még egy fél perces vizsgálatért is lazán elkérnek 5000 Ft-ot. Egy fogszabályzó feltételéről meg már ne is beszéljünk, mert 100 ezer Ft alatt nincs olyan, aki megcsinálja
2021. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos egy fogorvosnak nincs akkora tekintélye, mint egy ált. orvosnak. A családtagjaidnak semmi köze a te tanulmányaidhoz, valszeg semmit sem tudnak a fogorvosiról.
2021. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha valamelyik bunkónak iszonyúan fájni fog valamelyik foga, akkor majd mondd meg neki, hogy te csak egy fogorvos vagy, semmit nem érsz, menjen vele általános orvoshoz, hisz ők az istenek.
2021. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Minek foglalkozol vele? Ha fogorvos akarsz lenni, legyél fogorvos. Egy általános orvosnak mindig nagyobb lesz a ptesztízse a laikusok között, ettől még nem lett kevésbé jó szakember egy fogorvos. Egy általános orvos hozzá se tud szagolni a fogakhoz, bajban lennénk fogászok nélkül (mondom ezt orvosként).
2021. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!