Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Orvoslással, gyógyszerészettel...

Orvoslással, gyógyszerészettel, fogorvoslással, biosz-kémiával, anatómiával kapcsolatos szakkönyvek?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és eszméletlenül érdekelnek a fent említett területek. Egyetemre is orvosira szeretnék menni. Nagyon szivesen olvasnék ezekkel kapcsolatban, de sajnos csak egyetemi tankönyveket találtam, azokhoz meg nincs még meg a megfelelő tudásom. Olyan szakirodalmat keresek, amik ezekkel foglalkoznak, de egy 16 éves számára is emészthetőek. Tudtok ilyeneket?

2016. aug. 12. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

hát igazából az anatómia nem a világ legizgalmasabb dolga


van a sobotta ami ilyen rajzos, meg mondjuk a yokochi ami fényképes

mármint ha az ember arra kíváncsi hogy hogyan néznek ki és hogyan nevezik a kis gödröcskéket az ember járomcsontján


nem is tudom mivel lenne érdemes kezdeni, de szerintem a 11. es biosztankönyvvel

2016. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt javaslom. Érdekes szakszerű, de érthető is egy laikusabb ember számára is.

2016. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!