Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Butaság lenne jelentkeznem...

Butaság lenne jelentkeznem okj szakra?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, 20 éve dolgozom egy munkahelyen, ugyanazon szakterületen. Lehet, hogy váltanom kell és nem tudom hogyan tovább. Sokat nézegetem az állásajánlatokat de ami engem leginkább érdekel az az adminisztráció, irodai munka. Milyen szakterületet kellene választanom, hogy egy jól fizető állást találjak, milyen szakot kellene elvégeznem?
2021. júl. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Sok helyen érettségi elég, de ha van mellé egy középfokú angol/német nyelvvizsgád az előny. Inkább nyelvet tanulnék egy okj helyett, nyelvtudás fontosabb,mint egy "értéktelen" ügyintézős okj.
2021. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Középfokú angolom van, de ez önmagában nem elég semmire sem.
2021. júl. 6. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltál állást megpályázni már? Sima adatrögzítős állásoknál én max annyit szoktam látni,hogy középfokú végzettség az elvárás és mellé nyelvismeretet szoktak még kérni.

Ha mindenképp szeretnél okj-re menni,akkor pénzügy-számviteli ügyintéző,bár előbb felveszik a foksz-on végzetteket vagy a pályakezdő,nem túl ambiciózus gazdasági diplomásokat.

2021. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is nagyon találtam adatrögzítős állásokat sajnos. Lehet rossz helyen, rossz oldalakon keresgélek?!
2021. júl. 6. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Településtől is függ szerintem, kisebb helyeken kevesebb a lehetőség, megyeszékhelyen,de főleg a fővárosban akadnia kell 1-1 lehetőségnek, bár hamar lecsapnak az ilyen munkákra.
2021. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!