Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filmezéssel vagy újságírással...

Filmezéssel vagy újságírással vagy asztrofizikával foglalkozó gimnáziumot/középiskolát tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Filmezéssel vagy újságírással vagy asztrofizikával foglalkozó gimnáziumot/középiskolát tudtok javasolni?

A XIX XI XXI XXIII kerület és Szigetszentmiklós Gyál Dunaharaszti Dunaújváros Érd Szigethalom Tököl Taksony lenne a legjobb.



2021. júl. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Film és média tagozatot keress!

Itt van néhány, nem tudom, hogy melyik kerületbeliek, keress rájuk.

Csík Ferenc Gimnázium


Bródy Imre Gimnázium


Vörösmarty Mihály Gimnázium


Leövey Klára Gimnázium


Széchenyi István Gimnázium


Budai Középiskola


Teleki Blanka Gimnázium


Deák Ferenc Gimnázium



És végül de nem utolsó sorban a Szent László Gimnázium


(Ez egy gyakori kérdéses válasza valakinek, 2mp alatt rá lehet találni. Értem én, hogy könnyebb ide kiírni, de ennyire lusta ne légy azért.abban az esetben, ha egyik sem a te kerületedbeli, akkor bocsi, visszaszívom.)

2021. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is kerestem de kiváncsi voltam hogy miket javasolnak az emberek.
2021. júl. 11. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Vörösmarty és a Szent László média tagozatáról hallottam nagyon jó véleményeket. A Vörösmarty vizuális kommunikáció osztályába (=média) kb. 3 órás a szóbeli felvételi. Az érdeklődő nyolcadikosok számára minden évben szakkört indítanak a tagozat tantárgyainak megismertetésére a Vörösmartyban.
2021. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi én a Vörösmartyról azt hallottam hogy ott nagyon meg hajtják a diákokat .
2021. júl. 11. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felsorolt kerületek közül a XIX. kerületben a Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumban van média tagozat.

[link]


Szintén XIX. ker. Comenius Középiskolában lehet emelt óraszámban mozgóképkultúra és médiaismeret tanulni. A Comenius alapítványi suli, és idén pótfelvételit hirdettek meg 4 helyre ezen a tagozaton.

[link]


A XI. kerületben az Újbudai Széchenyiben is lehet médiát tanulni.

[link]

2021. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt inkább a Szent Lászlóról hallottam.
2021. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2021. júl. 12. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak ajánlani tudom a Vörösmarty-t. Csodás közösség, érdekes programok, nem hajtanak senkit túl, magas oktatási színvonal, empátia.

2021. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

A Szent László Gimnázium média szakát ajánlom mindenek előtt!

2021. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!