Milyen pszichologiával, emberi viselkedéssel foglalkozó szakmák vannak, amikhez nem kell felsőfokú végzettség?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Semmi olyan, ami etikailag elfogadható lenne. Az ember lelkével legalább akkora felelősség dolgozni, mint a testével. Orvosi sincs szakmunkásból, pszichológus sem.


Néhány aurahegesztő és bevonzótréner akad, de őket egy normális jogrendű országban a bíróság hallgatná meg, nem az emberek.

2020. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

#1: 10pontos! :)


Külön LIKE erre: "aurahegesztő és bevonzótréner"


:-DDD

2020. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a pszichológus munkáját szeretném diploma nélkül végezni,de azért köszi a jóindulatot. :) Arra gondoltam, hogy van-e olyan szakképesítés, amihez pszichológiai ismeretekre van szükség, mert szívesen tanulnék ilyesmit. Egy nem is elég,ha nincs.
2020. nov. 10. 20:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Középfokú végzettséggel.
2020. nov. 10. 20:04
 5/7 Nienorniniel válasza:
100%
Hát ami nekem eszembe jutott most hírtelen, az a szociális munkás vagy a mentálhigiénés szakember, de szerintem az is felsőfokú végzettség. Viszont kicsit könnyebb mint a pszichológia szak. Sajnos tényleg nincs OKJ-s végzettség, amivel ilyesmi területen helyezkedhetnél el. 😐
2020. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Szociális gondozó és ápoló és azon belül pszichiátriai betegekre való szakosodás, Pszichiátriai szakápoló
2020. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszi.
2020. nov. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!