Szerintetek lehetetlen?:/

Figyelt kérdés
Sajnos nem lett túl sok pontom 332 :/ . 2 szakot jelöltem meg a BME-n Nemzetközi gazdálkodást és a gazdment , tavaly 320 pont volt a határ . Senki nem tudd nyilván biztosat mondani mivel nem tudunk jósolni , de szerintetek esélyes ennyi ponttal a bejutás?

#BME #pont #gazdálkodás és menedzsment #Nwmzetközi gazdálkodás
2021. júl. 16. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ember az szerintem már jó ha a pontod magasab mint a tavalyi ponthatár nem kell aggódni be fogsz jutni
2021. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem van esélyed! Nem gondolom, hogy 12 ponttal nőne a ponthatár :)
2021. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nagyon necces. A tavalyi ponthatár egyáltalán nem mérvadó, kiugróan alacsonyak voltak a ponthatárok. Ha a 2-3 évvel ezelőtti pontokat nézzük,akkor vagy épp bejutottál volna, vagy pont lecsúsztál volna.

Szerintem 330-340 között lesznek idén, ha szerencséd van becsúszol,de sajnos biztosra ezt most nem lehet mondani:/ de nyugi, már csak pár nap és kiderül:)

Más egyetemet nem jelöltél még esetleg? BGE-re ennyi ponttal 1000%,hogy felvennének, ott mindig 280 körül van.

2021. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz nagyon nagy változás max 5pont felfele, idén sem volt szóbeli mint tavaly. Ha a BME nem is jön össze a BGE biztos összefog.
2021. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!