Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik emelt szintű biosz, ill....

Akik emelt szintű biosz, ill. kémia érettségire készülnek, hány órát tanultok egy nap ezekre a tantárgyakra?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségiznék én is, de ötletem sincs, mi lenne az ideális mennyiség. Egyszerűen úgy érzem, sosem elég, de szégyellném, ha egész nap mást sem csinálnék ezen kívül (persze most itt nem a nyári szünetről beszélek).

11.től fakultáción vagyok a két tantárgyból, ahol mindig érettségi feladatokbol írtunk dolgozatot és ezek 80% felettiek lettek, de azt érzem, nem tanulok eleget.

Aki ezekre az érettségikre sikeresen felkészült, mennyit tanult és hogyan?


2021. júl. 19. 15:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm szépen megegyszer a válaszodat és gratulálok, ezek nagyon szép eredmények! Örülök, hogy tudtál írni konkrét dolgokat is a felkészülésről.
2021. júl. 27. 19:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!