Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Körülbelül mennyi lehet az...

Körülbelül mennyi lehet az albérlet támogatás (PTE, de máshol is érdekel)?

Figyelt kérdés
Konkrét összeg sehol sincsen feltüntetve, mert van egy keretösszeg és ugye azt osztják szét. Nem tudom kb. mennyi pénzzel lehet számolni, ha valaki igényli és jogosult is lesz rá. A legtöbb ösztöndíj elég alacsony, úgyhogy ettől sem várok nagyon sokat, de mindenképpen meg szeretném próbálni.
2021. júl. 19. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pesten van ahol 50 ezerig bezárólag van támogatás, máshol 20-30 ezer. Egyetemje válogatja és persze az is, hogy épp mennyien jelentkeznek rá.

(Én emellett titok kíváncsi vagyok, hogy az alapítványba való helyezés, az ilyen támogatásokat mennyire fogja esetlegesen emelni vagy csökkenteni.)

2021. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 evvel ezelotti 12000 ft/ho volt.
2021. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximum...
2021. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta rájöttem, hogy nem fog menni, úgyhogy lemondtam róla.
2021. aug. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!