Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttképző (fizetős iskolákb...

Felnőttképző (fizetős iskolákban) még lehet jelentkezni OKJ-ra, ez így még elfogadott?

Figyelt kérdés

Vannak még sulik, ahol "csúsztatottan" indultak képzések, gondolom így körbejátszva a rendszert.


Ha jól értelmeztem, ezek még elindultak a 2020-as évben, és lehet hozzájuk csatlakozni, de ugye a valóságban, most indulnak, csak papíron az előző évben.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez így még teljesen problémamentes? Elég nagy múltú iskoláknál is látom, szóval nem félek, hogy pénz lehúzás volna, de annak se örülnék, ha mondjuk 1 év múlva nem lehetne vizsgázni és nem lenne papírom a képzésről.. mert jelenleg pont ez a fő cél.


Valaki tud ebben segíteni?



2021. júl. 19. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan az efeb-en néztem és jelentkezni is szeretnék, valaki belekezdett idén OKJ képzésben? gördülékeny a képzés, nem volt fennakadás?
2021. júl. 19. 19:57
 2/2 anonim válasza:
Hogyha esetleg meg tudsz valamit kérlek írd meg. Én is így jártam hogy akartam jelentkezni lakatos szakmára aztán mondták hogy 300ezerért még be raknak okj képzésre és télen vizsgázhatok is.
2021. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!