Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként későn végezni egyetemet?

Nőként későn végezni egyetemet?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki felvesznek orvosira, most vagyok 23 éves és ha jól számolom (itt most a csúszásokat nem kalkuláltam) minimum 29 éves koromra végeznék. Eddig egy másik szakon voltam, közben jöttem rá hogy inkább az orvosi érdekel. Mennyire hátrányos ez a szakmában meg családalapítás szempontjából? Más női orvosoknak ezt hogyan sikerült összeegyeztetni?

2021. júl. 20. 13:31
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem problémás.
2021. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ismerek orvosnőt, aki három gyereket az egyetem alatt szült...
2021. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem. Volt több évfolyamtársam, akik 23-24-25 vagy akár 30+ kezdték, sokan már valamilyen más diplomával, sokan anélkül.

Olyan csoporttársam is volt, aki közben szült és talán 1 vagy 2 félévet passzivált emiatt. Nem gond.

2021. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyik barátnőm is ekkor kezdte, pszichiáter főorvos azóta és anyuka is. :)
2021. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Őt nem szakmai oldalról ismerjük, hanem privát... 7 gyerek mellett is praktizál(t)...


[link]

2021. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti nem szülnék addig amíg tanulok, illetve én azt követően is szeretnék még dolgozni legalább pár évet. De ez az én véleményem és egyébként nem tartom lehetetlennek azt sem, hogy valaki korábban vállaljon gyereket.
2021. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet gond, semmiről nem késtél el.
2021. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Jobb később, mint soha
2021. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!