Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes mükörmösnek tanulni?

Érdemes mükörmösnek tanulni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan rengeteg sok műkörmös van manapság, és egyre nő a számuk, hogy nem könnyű kiépíteni a vendégkört, plusz állandóan versenyezni kell a többiek áraival. Ahhoz, hogy jól tudj keresni, gyakorlatilag reggeltől estig dolgozni kell. Én jártam egy műkörmös csajhoz, aki nagyon profi volt, ő mondta, hogy reggel 8-tól este 8-ig vannak nála hétfőtől szombatig. És még örülhet, hogy mennek, az még rosszabb, amikor nem jön senki.

A másik, hogy szerintem mostanában egyre többen csinálják meg maguknak otthon, megveszik a kis szettet, és némi gyakorlás után viszonylag jókat tudnak otthon is csinálni, még ha nem is olyan tartós, mintha egy profi körmös csinálná. Nekem pl. az ismerettségi körömben van legalább 5 lány, aki régen mindig körmöshöz járt, most meg már saját magának csinálja otthon, sőt, az ismerőseiknek is ők csinálják.

Ezért gondolom azt, hogy már olyan nagyon nem éri meg. De én nem vagyok szakmabeli, ez csak az én meglátásom.

2010. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem. Tényleg nagyon sokan vannak már. Minden sarkon. Itt ahol én lakom (Tatabánya), 5 van kapásból. Ez 1 km-es körzetben.

Az egyik ismerősöm is körmös. Mindig panaszkodik, hogy milyen sokba vannak a továbbképzések, az anyagok, ehez képest alig keres. Pedig tényleg nagyon igényes a munkájára, képzi magát folyamatosan.

2010. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!