Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsen mennyi esélyem van így...

Pécsen mennyi esélyem van így bekerülni koliba?

Figyelt kérdés

430 pontom van és szociális helyzetre csak arra kaphatok pontot, hogy messze lakok (tömegközlekedve kb 4 óra az út)

Nagyon szeretnék kolis lenni, de félek, hogy nem vesznek fel.



2021. júl. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 430 pontból lesz 43 tanulmány pont, amihez a távolsághoz hozzájön x pont (ezt meg tudod nézni az útmutatóban), illetve nekem az a tapasztalatom, hogy mindig adnak “többletpontot” (elképzelni nem tudom mire, de nekem eddig minden évben adtak 5-7 pontot). Nekem idén 45 pontom volt és ezzel nem vettek fel, 55 lett a BTK-s ponthatár. Elsősként majd később is ilyen 70 körül volt, de pontosan már nem emlékszem. Viszont ugye külön van az elsős és a felsős koli jelentkezés, alapvetően a többiek pontszámától függ. Szerintem lehet rá esélyed, érdemes lehet megpróbálni. Annyi, hogy ugye elég későn derülnek ki a ponthatárok és olyankor már nehezebb megoldani a lakhatást olyan rövid idő alatt.
2021. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felsobbevesek es az elsosok ponthatara nagyjabol ugyanannyi? Vagy mennyivel lehet tobb? 62 pont eleg lehet, ha a tavalyi 48 volt?
2021. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tavaly elotti pedig 40?
2021. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önkormányzattól nem kaphatsz kolit?
2021. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!