Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itt angol nyelven zajlik a...

Itt angol nyelven zajlik a tanítás?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vettek fel sehova, mert nem vettem komolyan az érettségi kijavítását. De szóltak, hogy lehetne ide jelentkezni, az első év online oktatás lenne, majd ha szerzek 30 kreditet átjelentkezhetek a METU-ra.


[link]



2021. aug. 1. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

És utána a metun 4 kiló egy félév, állami nincs.


Azért a metu nagyon minimum ponthatár körül mozog mindig, ha oda sem vettek fel, akkor nagyon rossz lett az érettségid. Ráadásul ha javítottad az érettségit, akkor már plusz egy évet készültél, de így sem ment. Miből gondolod, hogy akkor az egyetem menni fog?

Ha valóban diplomát akarsz, akkor nem egy szar szerb egyetem online képzését kezdd el, hanem készülj fel rendesen 2 db tantárgyból rendesen az érettségire! Csinálj egy nyelvvizsgát és fuss neki újra!

2021. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!