Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi számviteli-ügyintéző...

Pénzügyi számviteli-ügyintéző vagy Vállalkozási ügyviteli-ügyintéző?

Figyelt kérdés
Ezen a 2 képzésen gondolkozom viszont nagyon sok olyan embertől hallottam hogy magában ez vagy az nem ér túl sokat szóval nem tudom melyik lenne az amelyik hosszú távon jobb lenne

2021. aug. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pénzügy-számvitelre jártam, de egyszerűen 2 sikertelen vizsga után feladtam. Ezzel jól jársz, ugyanis mellé lerakhatod a bérszámfejtő, tb ügyintézőt is.
2021. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra gondolsz ha elvegeznem a penzügyet akkor lenne lehetősegem mellé még folytatni? Ez ugynígy 1-2 eves lenne es ingyenes vagy penzbe kerülne?
2021. aug. 3. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még tanfolyam közben szóltak, hogy ezzel párhuzamban kedvezményesen indulnak hozzá ezek a tanfolyamok. De igen, ezeket utána is elvégezheted, vagy a munkahelyed is elküldhet továbbképzésre. Fizetősek sajnos, de ha a munkahelly küld el, akkor neked ingyen van
2021. aug. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős képzések, de tudomásom szerint, ezek csak pár hónapos képzések mellé
2021. aug. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!