Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanár legyek vagy dietetikus?

Tanár legyek vagy dietetikus?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik 🙊
2021. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Dietetikus!!!
2021. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. aug. 6. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Tanár vagyok. Nem tudnám jóérzéssel ajánlani.
2021. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

4-es, 😲😯 ez most komoly?

Tanító szeretnék lenni, akkor felejtsem is el?

2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Az egy dolog, hogy kell hozzá egy jól kereső férj, hogy ebből a bérből meg tudj élni (zsebpénz kb.), de ott van még emellé az is, hogy lassan ott tartunk, mindenki gyűlöl minket (nézz meg egy pedagógusokkal foglalkozó poszt alatti kommentfolyamot). Nekem már ebből van inkább elegem. Van egy mém is erről: üdvözöllek a pedagógusok világában, ahol minden a te hibád, a fizetésed pedig nevetséges.

Persze, vannak jó fej gyerekek, de kár lenne tagadni, kevésbé jó fejek is vannak. Szülők között is. Nem beszélve a végtelen hülyeségről, amire feleslegesen meg kell őket tanítani. De lehetne folytatni a sort.

Szóval én nem ajánlom egyáltalán.

2021. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es a dietetikus? Az mennyivel jobb?
2021. aug. 6. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok.


Köszönöm az őszinte hozzászólást! Sajnos tényleg így van ahogy mondod.

2021. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tambi3 ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Tizenkilencévesen kezdtem tanítani abban a középiskolában, ahol egy éve érettségiztem (akkor még ezt meg lehetett csinálni). Csodálatos volt látni a velem (majdnem) egyidős sok "nebuló" sugárzó arcát, ha sikerült megértetnem velük valamit az elektronikából. Nem hiszem, hogy ezt pénzzel meg lehet fizetni... Ma már ezt sajnos nem is akarják pénzzel honorálni.


Ha "fáklya" akarsz lenni, és értelmesen akarod eltölteni az életedet, akkor legyél tanár.


Ha pénzt akarsz keresni, akkor legyél diatetikus.


Nincs igazán jó tanács, neked kell döntened.

2021. aug. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Milyen tanár lennél? Mert mondjuk egy kémia tanár magánban jól tud keresni. Az osztályom nagy része orvosira készült, mindenki járt magántanárhoz és a legtöbb elkért másfél óráért 8000+ forintot és azt a pénzt nem is kell beadóztatni.
2021. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!