Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre/főiskolára...

Milyen egyetemre/főiskolára kéne jelentkezzek ahhoz, hogy dietetikus legyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanra, ahol van ilyen szak. A felvi.hu szakkeresője segít megtalálni a legközelebbi egyetemet.
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Elmondom, én hogy kerestem rá.

Megnyitottam a böngészőt - én Mozillát használok, de gyanítom, másnál is működik. Bepötyögtem, hogy felvi.hu, majd vártam egy fél másodpercet: szerencsére elég gyors az internet.

A főoldal bal oldalánál megláttam a "szakkereső" fülecskét. Gondoltam, ez még jó lehet, ezért megnyitottam.

Ikszelgetni is lehet, írni is, húú, el voltam ájulva.

Beikszelhettem, milyen képzés típus érdekel! Alap, mester, minden, mi szem-szájnak ingere.

Lejjebb pillantottam: SZAKNÉV.


Egyszer élünk, gondoltam, és beírtam: dietetikus.

Nem is vacilláltam sokat, rányomtam a keresés gombra.

Mint említettem, gyors a netem. Szerencsésnek mondhatom magam ilyen szempontból. Nem is kellett sokat izgulnom, szempillantás alatt elém tárult egy lista.


A szemem káprázott. Valóság ez vagy álom? Varázslat vagy internet?

Nem tudom.

De ezt a listát neked is látnod kell!


[link]

2014. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahol van ilyen szak

Pl. SE Egyetem ETK

2014. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sok helyen van ez a képzés -

PTE Egészségügyi Karon van még

2014. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!