Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudom megnézni mennyi...

Hol tudom megnézni mennyi érettségi pontom lett?

Figyelt kérdés
Több éve érettségiztem, ezért nem emlékszem hány pontom lett, de 3 kalkulátorral számoltam ki és mindháromszor más eredmény jött ki. Van valami hivatalos oldal ahol meg lehet nézni?

2021. aug. 6. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent az, hogy több éve?
2021. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 éve
2021. aug. 6. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a 3 kalkulátor? A felvi.hu a hiteles forrás.
2021. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felvin is néztem, csak nem engedte kiszámolni, mert alkalmássi vizsga is szükséges a szakhoz.
2021. aug. 6. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve érettségiztél kell hogy legyen érettségi bizonyítványod. Az érettségi bizonyítványodban fel vannak tüntetve az egyes tárgyakban elért százalékos eredményeid. Azokat írd be a Felvi.hu-n lévő pontszámító kalkulátorba.
2021. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
És fel kell tölteni az alkalmassági vizsga papírját vagy hogy? Mi köze a kettőnek egymáshoz? Nincs egy ugyanolyan követelményű másik szak, ahova nem kell alkalmassági?
2021. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan szakra jelentkezem, amihez kell majd alkalmassági felvételi vizsga (művészet), és mivel az is bele fog számítani az elbírálásba, nem tudja kiszámítani.

"Az Ön által megjelölt jelentkezési helyen a felvételi összpontszám (vagy annak egy része) számítása az intézményben tett valamilyen típusú vizsga (gyakorlati, írásbeli, szóbeli) eredményéből történik."

2021. aug. 6. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, mit nem értesz. Mivel nem teljesül a felvétel feltétele, ezért nem számítható pont sem. Ugyanúgy, mintha bejelölnéd mondjuk az orvosit, de nincs biosz érettségid: nem lehet pontot számolni anélkül. Egyedül a felvi.hu számít hiteles forrásnak felvételi ügyeket tekintve, teljesen mindegy, hogy más oldalakon sikerült pontot számolni, azok nem jók.
2021. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ezért nem emlékszem hány pontom lett, de 3 kalkulátorral számoltam ki"

Mit számoltál ki, ha nem tudod, hány pontod lett?


E-felvin megtudod nézni az érettségi bizonyítványodat.

2021. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!