Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak olyan természetfilmek,...

Vannak olyan természetfilmek, sorozatok amelyeket érdemes lehet megnézni ha emelt szintű biológia érettségire készülök, és egyetemen is biológiát szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés

Persze emellett tanulnék tankönyvekből .. stb. de gondoltam hátha van olyan film, sorozat vagy akár YouTube csatorna ahonnan lehet pluszban tanulni és felkészülni.

Főleg magyar nyelvűt keresek, de ha angolt tudtok, azt is megnézem! Köszi előre is!


2019. szept. 29. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
kb az ezredik, ha sokat jútúbozok, akkor átmegyek az érettségin kérdés? Az összes természetfilmet érdemes megnézned viszont ezekből az érettségin semmit sem fogsz profitálni.
2019. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nyilván nem véletlenül írtam oda, hogy tankönyvből tanulok, de mellette plusz információkat szeretnék tanulni ezért gondoltam hogy hátha van valami jó természetfilm amiből tanulni is lehet.


Második válaszoló: köszönöm, meg fogom nézni!

2019. szept. 29. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem pont ilyenre gondolsz, mert ez kikapcsolódás szintű és gyerekeknek készült, de nekem keszüléskor meglepően szórakoztató kikapcsolodást jelentett az Egyszer volt hol nem volt az ember.


Máskülönben sok oktatovideó is van fent, amikből meg lehet érteni dolgokat, ha beírod a témát youtubba, nyilván angolul sok van. Én a DNS/fehérjeszintézist így bírtam csak megérteni, könyvből nem.


Szintén javaslom A Zállatorvos csatornát. Bár lehet, hogy nincs sok, az érettsegihez releváns tartalom rajta, de rendkívül szórakoztató, ráadásul ha biológus akarsz lenni, akkor biztos érdekesnek fogod találni az állatok betegségével kapcsolatos videókat is (én is annak találtam, pedig ÁOK-ra jelentkeztem).

2019. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rá fogok keresni! :)
2019. okt. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!