Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen építészeti szakmák vannak?

Milyen építészeti szakmák vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Egyszer-kétszer volt alkalmam építkezésen dolgozni, elsősorban egy kis pénzszerzés miatt, nagyon el kezdett érdekelni..

Illetve egy ilyen isten szerű módon történt velem hogy, ahol dolgozom Zoboki Gábor megjelent, iszonyatos kisugárzással, stílussal, és egyből megnéztem ki Ő, mert sosem hallottam róla, és akkor láttam, még beszéltem is pár szót vele, de nem tudtam akkor még.

Volt pár program amin "terveztem" épületeket, nyílván kialakításban és fizikailag nem volt korrekt..

Megfordult a fejemben hogy építészmérnöknek tanulnék tovább, azonban matematikábol nem vagyok olyan jó, 4es átlagom van, fizikából főleg, elektronikai szakon kezdtem a középiskolát, ott fizikábol 3as voltam...

Más szakma ilyen téren van?

köszi!



2021. aug. 8. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Még lenne az építőmérnök, de ha a matek nem megy, akkor az esélytelen, sokkal esélytelenebb, mint az építészmérnöki.
2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég sok rokonszakma van, attól függ, mi érdekelne pontosan. Lehetsz pl földmérő, ott talán nem kell annyi fizika. Ma már onallo terület a 3d modellezés, latvanyterves, epuletinformatika, bim menedzsment.

Azt hiszem vannak szakképzés szintű belsőépítészet kurzusok is, bár nem tudom, el lehet-e velük helyezkedni.

2021. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!