Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kérdésem azokhoz szól akik...

A kérdésem azokhoz szól akik már voltak hungarovox szintkrondramaturg tanfolyamon, ahhoz hogy elkezdhessem a tanfolyamot kell e mondjuk középfokú nyelvvizsga vagy elég hozzá mondjuk egy középszintű angol érettségi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel tőlük is megkérdezhetted volna, akkor tuti választ kapnál sokkal hamarabb, mint itt.
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos már irtam nekik de semmi válasz ezért irtam ide is hátha itt több szerencsém lesz
2021. aug. 10. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egyszer eleve meg se pályáztam egy ösztöndíjat azért, mert az egyik meghirdetett feltételnek nem feleltem meg, utána viszont megtudtam, hogy olyanok is elnyerték, akik ugyanúgy nem feleltek meg ennek a bizonyos feltételnek, mint én - úgyhogy azóta úgy állok hozzá, hogy ha nincs veszítenivalód, akkor hajrá, jelentkezz! Mi történhet? Legfeljebb majd rád szólnak, hogy ez így nem lesz jó. De legalább esélyt adsz magadnak, nem maradsz le róla eleve.
2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz nincs is oda irva hogy éppen milyen szintű nyelvtudás kéne hozzá hogy elkezdhessem ezért kérdeztem itt hátha valaki volt már és tudja
2021. aug. 10. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha reszt akarsz venni a tanfolyamon, akkor vedd ugy, hogy olyan nyelvtudas kell hozza, amilyen neked van. Ha nem, akkor meg mirol beszelunk?
2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!