Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte pedagógiáról át lehet...

Elte pedagógiáról át lehet jelentkezni egy/ két félév után pszichológiára?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy mivel vannak tárgyak amik beszámíthatók, ezért igen, viszont lehet hogy csak fizetősre, de átvennének. Erről valaki tudna részletesebben mondani pár dolgot? Előre is köszönöm :)

2021. aug. 12. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lehetséges lenne,akkor sokan ezt csinálnák,mert sokkal alacsonyabb a ponthatár pedagógiára,mint pszichológiára. Kb esélytelennek tartom,hogy átvegyenek. Tele vannak pszichón, nem nagyon vesznek át sehonnan. Max azt tudom elképzelni,hogy ha van üresedés akkor más egyetemről vesznek át. De akkor is pszichológiáról.
2021. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet. Teljesen más a képzés az, hogy van 2-3 pszicho tárgy az semmi. Tanárin pedagógia van inkább, nem pszichológia.
2021. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2.! A pedagógia nem tanárszak, a kettő nem ugyanaz.
2021. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Én ezt egy szóval se mondtam, azt mondtam. Pedagógia tárgycsoportból sokkal több óránk van mint pszichológiában. A pedagógiában külön modulja van, meg pszichológiából 2-3 óránk van max. Ne láss hülyesegeket a mondanivalómból.
2021. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4,! Tanárin pedagógia van inkább.... ezt írtad.
2021. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen. A tanárin pedagógia van inkább nem pszichológia, mert ezt oktatják több óraszámban a többi óra mellett, illetve külön modulja van, míg a pszichológiának nincs. De egy szóval nem mondtam hogy pedagógia=tanári, mert más tárgyak is vannak. Ne forgasd ki amit mondtam NINCS OTT HOGY UGYANAZ!
2021. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, újra kell felvételizni. Ha aztán újbóli felvételivel felvesznek, akkor talán, és hangsúlyozom, talán lesz egy-két tárgy, amit el tudsz fogadtatni, de nem a pszichós órák között, mivel azokat nem olyan részletességgel tanítják pedagógián, mint pszichológián.
2021. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nsm,újra kell felvételizni.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Átvételhez két lezárt félév, nagyon jó tanulmányi átlag, és (tegyük fel elte pszichó) pontszámát is el kell érned eredetileg is. Tehát ígyis úgyis újrafelvételizés a vége. A pedagógián nincsenek olyan tárgyaid mint pszichón, én gyógypedet tanulok és még nekünk sincs elég átfedés, pedig gyógypeden pszichológia szigorlat is van.

Kb esélytelen az átvétel, volt olyan ismerősöm aki spec önköltségről akart átmenni, vért izzadt, remek tanulmányi eredménnyel se vették át.

Infó, hitelesség:

[link]

2021. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!