Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME GTK és ELTE GTI kapcsán...

BME GTK és ELTE GTI kapcsán fórumozó felkutatása?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy nagyon furcsa kérés és kérés következik de nekem ez fontos. A fent említett helyeken kezdtük el az egyetemet gólyaként 2020 ban, viszont ezzel kapcsolatban lenne hozzá egy kérdésem de sajnos töröltem (én hülye) a felhasználómat ahol privit váltottunk. Priviben mondta el nekem, hogy hol van a BME GTK adott szakcsoportja (adott szakcsoport alatt azt értem, hogy GTK-n belül melyik, csak azt nem akarom leírni ide). Megpróbáltam üzit írni, viszont nincs olyan felhasználónév, amire írtam (és sok hasonló se, amiket próbálgattam). ODoubleO az a név amire emlékeztem. Valaki magára ismer vagy váltott üzenetet ehhez hasonló nevű felhasználóval?

2021. aug. 12. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!