Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan esti gimnáziumot keresek...

Olyan esti gimnáziumot keresek ahol el lehet végezni 2 évfolyamot 1 év alatt, viszonylag jó áron, ajánlani tudna bárki ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Eddig nappalin voltam szakgimis és most jönne a 3. évem.

Visszatérve elég drágákat találtam, és érdekel hogy tud e valaki olcsóbban esetleg igyenesen ilyet, vagy valmilyne kedvezményket hozzá?!



2021. aug. 17. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Google - "esti érettségi".

Az mondjuk sokat segítene ha elárulnád hogy hol. Mert feltételezem, hiába ajánlok én neked egy ilyen helyet pld. Sopronban, ha te Záhonyban laksz.

2021. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb.mindegyik esti gimnázium 2 éves,így egy év alatt végzel el 2 évfolyamot.
2021. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh tényleg, lehetőleg Budapesten és a tőle egy 30-40 percre lévő körben keresek sulit.
2021. aug. 17. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Facebook-on szoktam látni ezeket az esti iskolás oldalakat,pl. itt van ez is:

[link]

Ezek teljesen inygenesek,még az érettségit sem kell fizetned.

2021. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Viszont,ha szakgimis vagy,akkor bizonyára ígyis-úgyis leérettségiznél.


Viszont ezek az esti iskolak pedig elég gyenge a színvonalukat illetően.


Én azt javaslom,hogy próbáld meg végig kijárni a szakgimit és érettségizz le úgy.

Jobban jársz vele.

2021. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!