Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet párhuzamosan alapképzést...

Lehet párhuzamosan alapképzést és mesterképzést is folytatni?

Figyelt kérdés
már van egy alapképzésem, ami kiszeretnék egészíteni mesterrel, ugyanakkor egy másik alapképzés is érdekelne, ami által több lábon állnék...

#mester, képzés, egyetem, főiskola,
2021. aug. 18. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:
mindkettő fizetős lenne, jobban szólva a mester első féléve még államilag támogatott, mivel maradt még egy félévem.
2021. aug. 18. 20:50
 2/10 A kérdező kommentje:
viszont gondolom egy időben nem tudom elkezdeni őket, max egy félév különbséggel.
2021. aug. 18. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre szerintem nem lehet felvételizni (ebben nem vagyok biztos) de ezen kívül lehetsz 6 képzésen is egyszerre, csak legyen erőd/időd csinálni :)
2021. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Milyen alapképzést sikerült 11 félév alatt elvégezni államilag támogatottan?
2021. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
két alapképzésre jártam,de az elsőt nem fejeztem be, mivel rájöttem, hogy más érdekel...
2021. aug. 18. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen alapszakot végeztél, mit akarsz ráépíteni és mi a másik szak?
2021. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szociálpedagógiát fogok hamarosan elvégezni. Gondolkozok a mentálhigiénés mester képzésen, ezt a munkahelyem támogatná is , akár anyagilag is, mivel passzol a munkakörömhöz. Viszont érdekel az óvodapedagógus alapképzés is.
2021. aug. 18. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Én is így vagyok. Van már egy alapom, pont a Szocped, most pedig a mestert és egy másik alapot csinálok. Nekem jövőre lesz csak fizetős. Én az alapot tavaly szeptemberben kezdtem, a mestert meg most februárban keresztfélévesen. Csak így tudsz egyszerre 2 helyen lenni 1 félév különbséggel. Sok sikert kívánok!
2021. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyit keresel a szociális szférában és mennyit ígérnek a mester után? Fontos lenne mert engem is érdekel a szociálpedagógia.
2021. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

(Jó-jó, de azt a nyamvadt igekötőt is tanuld meg helyesen írni! Így: „ki (szóköz) szeretnék egészíteni”)


Amúgy semmi akadálya. Akármennyit csinálhatsz egyszerre. A korlát az a kötelező megjelenések lesz. Össze kell hangolnod a képzéseket, és ezt csak órarend pakolászásával lehetetlen. Rugalmas tanárokat kell kifognod. Rossz tapasztalatot amúgy nem hallottam ilyen helyzetről, bele szoktak menni a hiányzásokba, támogatóak a párhuzamos képzésekkel az oktatók. De mindig ott lehet egy-két barom, aki hajthatatlan.

2021. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!