Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri-e áldozatot hozni egy...

Megéri-e áldozatot hozni egy ellátáslánc-mendzsment mesterszak miatt?

Figyelt kérdés

Levelezős képzésre jelentkeztem, viszont az óráim 10-ből 7 alkalommal pénteken vannak, a maradék alkalmon van csak szombaton, azaz kapásból 7 szabit ki kéne vennem, + az esetleges vizsgák, ZH-k, ez azt jelenti, hogy ha a két félévvel számolok, akkor szinte az összes szabadságom elmenne arra, hogy iskolába legyek munka mellett.


Igazából semmi különösebb motiváció nem volt bennem jelentkezéskor, úgy voltam vele, hogy ha már ingyen van, akkor jó lesz valamire :D


De így, hogy konkrétan az összes szabim rámenne, már nem vagyok annyira lelkes, sőt, egyenlőre a munkahelyemen nem is látom, hogy bármiben előre vinne ennek a szaknak az elvégzése.


Valaki esetleg tudna tanácsot adni, akár hallomásból is, hogy megéri-e ennyit beáldozni erre a mesterszakra / ámblokk bármilyen mesterszakra?


2021. aug. 25. 16:52
 1/2 Vodafonelive ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy én is most nyáron nem mentem szabira, helyette a rendes szabadságaimat a gépészmérnöki mesterképzés levelezőre fogom kivenni + tanulmányi szabadság és most figyelj. Nekem csütörtök-pénteken lesznek 7(!)x2=14(!) alkalommal egy félévben a napjaim. Remélem kiszámoltad, hogy ez egy évben 28 nap és a vizsgáról nem is beszéltünk. De már csak 1 év van vissza, ezt már kibírom aztán pattanok is le, mert megéri az az áldozat fiatalon. 😊
2021. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nem érdekel a szak és nem is vinne szakmailag előre, így szerintem felesleges.


vannak olyan levelezős mesterszakok amik ténylegesen szombaton vannak, azoknak nézz utána és esetleg máskor (egy jobban tetszőt) meg tudsz csinálni.


esetleg kérdezd meg a munkahelyeden hogy muszáj lenne-e szabadságot kivenned, vagy ledolgozhatnád-e a hét közben a kimaradó órákat. Úgy inkább csak a zh-k miatt kellene szabadságot kivenned

2021. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!