Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudok több tárgyat felvenn...

Nem tudok több tárgyat felvenni, what do?

Figyelt kérdés
BME GTK NG harmadéves leszek és mivel kettő tárgyat buktam az elején felvettem az összes szabadon választható tárgyat, így mindennel együtt csak húsz kreditet tudok idén összeszedni. Van bármi mód arra, hogy többet vehessek fel?

2021. aug. 30. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező tárgyak közül nem tudsz még fölvenni?
2021. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de a többiből se. Végiggörgettem a szak tárgyait és majdnem minden pipa, vagy még nem tudom felvenni
2021. aug. 30. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kattintsd be az összes intézményi tárgyat + válaszd ki, hogy a szabadon választhatókat mutassa azon belül is.

Ki fog adni egy csomót valószínűleg. Legalábbis nálunk így lehet hozzáférni más szakok tárgyaihoz is. Lehet, hogy nálatok más kombináció fog működni, próbálgasd őket

2021. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi találtam pár jó tárgyat így. Ezek ugyanúgy beleszámítanak az átlagomba meg az ösztöndíj indexembe?
2021. aug. 30. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze :)
2021. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van még ilyen hogy Kmooc

[link]

Ha itt fel van sorolva a sulid a tagok között akkor itt is el tudnak fogadni neked tárgyat, ha teljesítesz itt valamit.

2021. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

*mármint ha itt fel van sorolva,mert lehet, hogy tantárgyat nem hirdetett meg


[link]

2021. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez bme-n tudtommal nem működik utolsó :/ más egyetemeken viszont lehet valóban hasznos, mert ha elbukod sem lesz semmi, hiszen utólag kell elfogadtatni (tehát nem úgy, mintha Neptunban vennéd fel). Azért érdemes a kérdezőnek is utánajárni, hátha. :)
2021. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!