Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A különbözteti vizsgára miből...

A különbözteti vizsgára miből kell felkészülni? (a többi lenn)

Figyelt kérdés

Most vagyok tizedikes, csakhogy az osztályomba már 1 éve ki vagyok közösítve, nem érzem jól magam ott. A XIII.kerületi BDG-be szeretnék átjutni,de konkrétumot nem írtak, csak, hogy kell tenni egy különbözeti vizsgát.

A tavalyi bizonyítványomat nézik? A szóbeli elbeszélgetésre készüljek vagy csak beszélgetés szinten lesz?

Ha bárki bármit tud erről vagy van valami tapasztalata, akkor légyszives osszátok meg velem! :)



2021. szept. 20. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Gimnázium
Átjelentkezés
Különbözteti vizsga
Berzsenyi
Gimi
Tanulás
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Sima beszélgetés, egy kis szint felméréssel.
2021. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk még 11.-ben akart jönni egy lány, ha jól tudom volt egy kis beszélgetés is, de aztán tőle törit és irodalmat kérdeztek(mivel humános osztály voltunk.) Sajnos nem vették fel, mert nem volt elég a tudása. Szóval szerintem tuti kérdeznek majd anyagot tőled.
2021. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!