Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén vagyok esőféléves SZTE-GT...

Idén vagyok esőféléves SZTE-GTK-s hallgató. Az órákra járáson kívül mennyi időt fordítsak tanulásra még egy napon?

Figyelt kérdés
Valaki azt javasolta hétről hétre tanuljak, valaki azt hogy most csak járjak be és vizsgaidőszakban tanuljak. Személye tapasztalataitok mik? Tanulni akarok, de azért élvezni is az életet.

2021. szept. 23. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is oda jártam, főleg az első félévben azért nem halt bele senki a tanulásba. Nyilván függ attól, hogy mi a cél, színötösnek lenni, "kettesnél nincs jobb jegy, csak szebb", vagy valahol a kettő között, de a hétről hétre tanulás a tárgyak többségénél szerintem finoman szólva is túlzás. A pontos követelményekre már nem emlékszem, de lényeg, hogy a ráépülős tárgyakra, főleg a mikróra azért figyelj, mert azt nulláról pár nap alatt nehéz megtanulni.
2021. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lesznek majd év közben is zh-k, vagy házik. Azokra készülj fel illetve csináld meg őket rendesen, és akkor a vizsgaidőszak könnyebb lesz. Az órai anyagot értsd meg, ha mondjuk a jegyzeteidet meg a diákat átnézed mindig az előző óráról az már kb elég kell hogy legyen. Ha van tankönyv akkor azt megcsinálhatod még hogy minden héten az adott anyaghoz kapcsolódó fejezetet elolvasod. De ezt már a többség nem szokta megtenni. Szóval a zh-kat kivéve mondjuk napi 0,5-1 óra tanulással már bőven eleget teszel szerintem.
2021. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!