Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvételizek egyetemre (de...

Ha felvételizek egyetemre (de közben másik felsőoktatási intézményben is tanulok), és fel is vesznek, akkor kérhetem azonnal, hogy passzív féléveim legyenek? Vagy ahhoz kell aktív félévnek lennie előtte?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérheted rögtön
2010. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez mennyire biztos? olyat is hallottam, hogy ez intézményfüggő
2010. aug. 31. 23:28
 3/7 Prímás Lancelot ***** válasza:
78%
nem akarok hülyeséget mondani, de azt hiszem, hogy két félévnek meg kell lennie, hogy passzivizálhasd magad, és akkor az két félévig tart.
2010. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha azt hallottad, hogy intézményfüggő (amúgy tényleg az), akkor miért nem hívod fel/mész be a TO-ra és kérdezed meg?
2010. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
régebben kérhetted volna, de mostanra már szinte minden jobb egyetemen kérnek min 1 aktív félévet.
2010. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Ha azt hallottad, hogy intézményfüggő (amúgy tényleg az), akkor miért nem hívod fel/mész be a TO-ra és kérdezed meg?"


azért mert én már csak ilyen kíváncsi természet vagyok, és semmiképp nem szeretnék lemaradni az olyan válaszokról, mint amilyenekkel pl. Te is szolgálsz...:)

2010. szept. 1. 10:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. szept. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!