Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg van egy mérnök...

Jelenleg van egy mérnök informatikus diplomám. Szeretném kiegészíteni, egy informatika tanári diplomával, hogy aztán általános sulikban, vagy középiskolákban okíthassam a gyerkőcöket a számítógép rejtelmeire. Melyik oktatási intézményt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy a lehető legolcsóbb legyen, (nem vagyok milliomos) és ne kelljen "vért hugyozni" a papírért, ha nem muszáj. Tehát pl. a BME-n az informatikai diplomámért szó szerint vért kell izzadni. Legalábbis ezt hallottam, míg máshol ugyanezt a papírt "humánusabban" meg lehet szerezni. Szóval értitek mire gondolok. Köszönöm előre is a válaszokat.
2010. szept. 1. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ó igen, még annyit tennék hozzá, hogy elsősorban Budapesten lenne jó, mivel budapesti vagyok. :)
2010. szept. 1. 11:17
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Te nem olvasol híreket? A fidesz most bocsátott el 4000 tanárt, mert megszorítják a közintézményeket. Ilyen időkben direkt pont a legnagyobb szükség tanári diploma nélküli informatikatanárra van ám! :@


Mérnök informatikus jóformán az semmi, mert sehova sem kell, semmilyen speciális tudással nem rendelkezik, el kell menned továbbképzésre a Munkaügyi központba.

2010. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve.

Miből gondolod, hogy a munkáltatók nem tudják, hogy mit jelent a BME-n diplomázni, és mit jelent máshol?

2010. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh már megint ez a tetü fidesz. Rosszabbak az mszpnél is. És ezeket választotta meg a sok birka. Na most aztán szophatjuk, mert be fogják betonozni magukat. Na mindegy. Azt meg tudom, hogy sokra nem jó a steril diploma, magamtól is rájöttem ám. Ez a leépítéses story speciel elkerülte a figyelmemet.
2010. szept. 3. 23:08
 5/5 A kérdező kommentje:

A másik, amit hozzáfűznék, hogy az egy dolog, hogy a cégek szemében mely sztáregyetemek a favoritok, de nekem viszont nincs korlátlan pénzem.

Így szegény ember vízzel főz alapon az olcsóbbat kell választani, és ezt az olcsóbbat is nyögve fizeti.

A másik kérdésem lehet, hogy félreérthető volt, de azért nem mindegy, hogy olyan helyen próbálom megszerezni a papírt, ahol a tisztelt oktató azzal dönti el, hogy ki megy át és ki nem, hogy feldobja a levegőbe a zárthelyiket aztán amelyik "fejjel" lefelé esik 1-es, a többi átment. Mert volt ilyen, hogy hol az most nem érdekes. És nekem ilyen hóbortokra se pénzem, se időm nincsen.

Ezért kérdeztem, hogy hol a leghumánusabb a rendszer. Ennyi.

2010. szept. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!