Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kitanulom a fodrász szakmát...

Ha kitanulom a fodrász szakmát nem fogok tudni elhelyezkedni benne?

Figyelt kérdés

Ez az álomszakmám, már gyerekkorom óta érdekel és fodrász szeretnék lenni. Viszont kb minden lány annak megy mostanában (vagy eddig is, csak nekem most pályaválasztás előtt tűnik fel, nem tudom). Már ígyis sok fodrász van az országban, és csak egyre több lesz. Van bármi esélyem, hogy eltudjak helyezkedni benne? Nem akarnék lemondani róla, régóta ez akarok lenni, és más nagyon nem is érdekel a hiányszakmák közül pl. Most vagyok végzős, jövőre tudnék fodrász tanfolyamra jelentkezni mert most sima gimis vagyok, végzős (bizonyos okok miatt gimibe mentem és nem szakközépbe, de ez most nem fontos). Addigra meg mire elvégzem a fodrász sulit (2 éves) még nehezebb lesz elhelyezkednem.

Semmi esélyem nem lesz, hogy fodrászként állást találjak?



2021. szept. 30. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy lány se lett fodrász, mi elméleti vonalon tanultunk tovább egyetemen. Nem is ismerek fodrászt, hogy őszinte legyek.


Ha fodrász akarsz lenni, legyél fodrász! Ha jó vagy, és tanulsz hozzá egy kis marketinget is, akkor meg fogsz élni, szerintem.

2021. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fodrászként azért el lehet helyezkedni. Ha jó vagy benne, és jól tudod hirdetni magad, sikeres lehetsz. Amúgy én se ismerek olyat, aki fodrász/fodrásznak tanul. :D Az összes ismerősöm egyetemre ment tovább, egy embert tudok, aki kozmetikusnak. Ennyi. A többi mind egyetemre ment, mármint a lányok közül. Szóval na, lehet csak azért tűnik neked így, hogy annyi fodrász van, mert nagyon rá vagy erre a témára pörögve és nagyon aggódsz ezen. De szerintem nyugodtan menj fodrásznak, ha jó leszel benne, akkor sikeres lehetsz.
2021. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Göndör fodrász nem sok van, ha kitanulod, szerezhetsz vele sok új ügyfelet. :)
2021. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen parázol, nem akar minden lány fodrász lenni. Én se ismerek fodrászt
2021. okt. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik suliba mentél és milyen?:)
2022. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!