Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fodrászként mennyire könnyű...

Fodrászként mennyire könnyű elhelyezkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Barátnőm most fog végezni Győrben fodrász szakon, és azt mondta először itt Győrben szeretne tapasztalatot gyűjteni illetve képezni magát. Szerinte Pest túl drága hozzá, széket bérelni 80 ezer körül neki sok ami érthető is persze. Viszont én már mennék Pestre, de így még 2 évet kéne várnom rá. Így is már másfél éve várok, és bármikor közölheti, hogy mégse megy velem oda.


Na de mi a helyzet ott ebben a szakmában? Vagy ne várjak rá, és menjek inkább? Gondolom fodrászból is Dunát lehetne rekeszteni, de hát több ember van ott mégis akik be térnek 1-1 szalonba.



2020. szept. 30. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerezz te is egy kis tapasztalatot Győrben aztán irány BP,biztosan találsz melót.

Őszintén szólva én 1-2 év gyakorlat szerzés közben németet és angolt tanulnák aztán átt néznék a szomszédb, pl Bécsbe de ez csak az én véleményem.

2020. szept. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jöhet szóba nála külföld. Én már szereztem tapasztalatot targoncás téren.
2020. szept. 30. 05:11
 3/6 A kérdező kommentje:
De hagyjuk is külföldöt, ne keverjük ide.
2020. szept. 30. 05:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja hogy ti egy pár vagytok, hát akkor mérlegelj aztán dönts.

Ha működik a kémia akkor azért vigyázz.

Esetleg menj el egyedül aztán próbáld ki BP egy szobát tudsz bérelni,hétköznap meló majd hétvégén haza gyorsvonattal.

Nemrég jöttem Győrből gyorsvonattal BP-re nem volt hosszú az út számomra, heti 2x ki lehet bírni, jegy ára 3000 és pár forint volt.

Eggyik héten te mész haza a másik héten ő jön hozzád aztán majd látod és merlegeltek.

Sok sikert.

2020. szept. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkalmazottként nem szeretne dolgozni fodraszként? Ha ügyes elég jól kereshet így is Budapesten valamelyik franchise üzletben.
2020. szept. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Saját fodrász szalont szeretne, de persze először alkalmazottként. Én inkább afelé hajlok, hogy mennék nélküle, és ha akar úgyis jön. Múltkor láttam a belvárosban egy szobát 70 ezerért rezsivel, jól nézett ki. Hát persze, hogy lecsúsztam így róla..
2020. szept. 30. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!