Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan nyugis kávézó...

Van olyan nyugis kávézó Budapesten, ahova hétvégén is be lehet ülni tanulni?

Figyelt kérdés
Gondolom a Starbucks és egyéb felkapott helyek kilőve, mert ott csak többen vannak hétvégente, könytárak mind zárva, otthon meg egyszerűen nem tudok tanulni akkora zaj van. Valami olyasmit keresek, ahol van konnektor lehetőleg és nem dobnak ki 20 perc után.

2021. okt. 1. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Konyvtarak szombaton nyitva vannak altalaban, legalabbis a Szabo Ervin biztosan (Kalvin), este 8-ig.
2021. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én átérzem a problémádat, de a kávézók (és minden vendéglátóhely) a fogyasztásból él. Ha nem fogyasztasz, előbb utóbb megkérnek hogy távozz. Van, ahol tolerálják, hogy egy ásványvíz vagy tea mellett elüldögélsz fél napig, de van ahol nem.
2021. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez elég valószínű szerintem is. Lehet, hogy a Szabó Ervin nyitva van, de én ott még sosem találtam ülőhelyet annyira tele van mindig, meg túl is van bonyolítva a beiratkozás
2021. okt. 1. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu de bonyolult a beiratkozas, legalabb 5 perc es 200 forint a latogatoi jegy 1 evre, amivel ugyan nem kolcsonozhetsz, de legalabb beulhetsz.

En szoktam talalni helyet, eleg nagy a konyvtar.

2021. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!