Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikai szakközépből...

Informatikai szakközépből továbbtanulás kereskedelem-marketing?

Figyelt kérdés
Én jövőre érettségizem, tehát májusban. Az lenne a kérdésem, hogy szükséges-e a Kereskedelem-marketing szakirányhoz valami tapasztalat ilyen téren, tehát csak az tud viszonylag "könnyen" elvégezni egy szakot az egyetemen/főiskolán, ha már előtte azt tanulta a gimiben/szakközépben? Hátránnyal kezdeném el a kereskedelem-marketing szakot, ha nem Közgáz suliból megyek tovább? Én eddig maximum csak a Vállalkozásmenedzsmentet tanultam, ami talán hozzá kapcsolódik. A Matekom egész jó, 4-5. Középfokon érettségizem belőle. Köszi a válaszokat előre is :)
2010. szept. 1. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Bevallom, hogy nem sok közöm van kereskedelem-marketinghez, tehát inkább az általános tapasztalataimból indulok ki.

Az egyetemeken általában mindent az alapokról kezdenek, és MINDENT megtanítanak, ezért egy gimnáziumból érkező tanuló ugyanolyan esélyekkel indul mint egy adott irányú szakközépből jövő társa. Főleg, hogy egy szakközépiskola csak a töredékét tanítja meg annak, amit az egyetemen később megtanítanak, tehát ha van is némi előny, azt hamar be lehet hozni.

2010. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!