Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Elfelejtettem elmenni a...

SOS! Elfelejtettem elmenni a beíratkozásra! Ilyenkor be lehet máskor is íratkozni?

Figyelt kérdés
Történt már mással is ilyen?
2010. szept. 1. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg pótbeiratkozás? Biztos van valami lehetőség. Amúgy milyen suli, fősuli/egyetem?
2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fősuli. holnap még van másik szakoknak beíratkozás. Remélem akkor én is beíratkozhatok. De most annyi minden összejött és teljesen elfelejtettem h most kellett volna.
2010. szept. 1. 21:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el!
2010. szept. 1. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz. Holnap próbáld meg akkor. Ha nem megy, akkor nyalizz a TO-s néninél/bácsinál.
2010. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt már valaki ilyen helyzetbe? Vagy ismertek vkit aki ennyire hülye volt mint én?
2010. szept. 1. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is elfelejtettem tavaly. Semmi gond, sokan járnak így, van pótbeiratkozás, azon mi voltunk vagy ötvenen :D Menj be holnap és kérdezd meg mondjuk a tanulmányin, hogy mikor van pótbeiratkozás.
2010. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok hülye! Csak szétszórt :D
2010. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Te is fősulin felejtettél el?

Uhh de jó ezt hallani.

2010. szept. 1. 21:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah igen én is. De hogy ennyire...
2010. szept. 1. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:

azért ez egy kissé felelőtlenség.

de ne aggódj, az iskola pénzt kap érted (nem is keveset), amiről nem fognak csak azért lemondani, hogy téged megleckéztessenek azzal, hogy nem vesznek fel, mert lekésted az időpontot. szóval nyalizz kicsit és elitézik biztosan.

2010. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!