Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elfelejtettem elküldeni a...

Elfelejtettem elküldeni a hitelesítést, akkor most mit csináljak? Ennek már annyi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha most jutott eszedbe, akkor igen. Tegnap volt a határidő.
2011. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen jelentőségű problémával ne itt kérdezősködj, hanem hívd fel őket, hogy most mit csinálj. Ne várj tovább, most még van esély rá, hogy találtok megoldást.
2011. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 24. 14:11
 4/10 A kérdező kommentje:
nem most jutott eszembe csak nem volt alkalmam elkündeni
2011. febr. 24. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt alkalmad? December 15-től február 23-ig nem találtál rá alkalmat? Ne viccelj már! Hívogathatod őket, de a határidő az határidő. Nem hiszem, hogy van megoldás. És hogy őszinte legyek, meg is érdemled. Lehet lepontozni.
2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy telefonhívást megér. Maximum azt mondják, hogy már mindegy, de azért meglehet, hogy mégis valami pozitív dolog lesz a vége.
2011. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondom, hogy ne hívja fel őket, csak hogy ne fűzzön hozzá nagy reményeket.
2011. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kérelmet kell íni indoklással, ami egyébként az h az egyetlen szünőm majdnem meghalt és valahogy nem ezen járt az agyam de tudom h hibáztam de azért kössz a segítséget


véleményed meg lehet

2011. febr. 24. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy módszer, de az nem éppen legális, itt meg nem fogom reklámozni.

Postára adás határideje 23-a. Gondolkodj el.

2011. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, kisebb faluban, ahol ismered a postást, lehet, hogy van olyan jófej, hogy visszaállítja a pecsételőt, de pl olyan helyen már nem fogja tudni, ahol gépi pecsételés van.
2011. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!