Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor lesz már megint online...

Mikor lesz már megint online oktatás (2021 ősz van)?

Figyelt kérdés
Egyetemista (levelezős) vagyok. Nem akarok bejárni, az előző két félév bebizonyította, hogy remekül lehet haladni úgy is, ha egyáltalán nem vagyok jelen a hétvégi egész napos órákon, és videóhívással is kiválóan le lehet vizsgázni, kényelmesen, az otthonomból. Ez nagyszerű volt. Nem is értem, miért nem ilyen eleve egy levelező szak, akkor tényleg levelezzünk! Ezen kívül, emelkedik a halottak száma, az új fertőzötteké is. Vajon mikor lesz megint online az oktatás? Nem értem, egyes egyetemek (főleg a régi vágású konzervatívok) miért ragaszkodnak ennyire a jelenléthez. Bocsi, de kezdek kiborulni, valaki nem sejt/tud/akár pletyka szinten is valamit, mire számítsunk itt az ősz és a tél további részében?

2021. okt. 11. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha szólnak. Nem valószínű, hogy lesz. Sőt, nálunk az járt körbe, hogy a gimimisek, szakközepesek, egyetemistáknál tuti nem lesz távoktatás, mert az olyan korúak nagy része már megkapta mindkét oltást.
2021. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
*gimisek
2021. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz, és ne is legyen, főleg mert akik online-t akarnak azok javarészt nem is a vírus miatt, hanem csak hogy ne kelljen bejárni, vírust leszarják magasról
2021. okt. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Pletykákról nem tudok, jó is lenne ha nem terjednének ilyen hülyeségek össze-vissza, de én őszintén megmondom, fogalmam sincs, bármit el tudok képzelni, azt is, hogy nem lesz, de azt is, hogy lesz.
2021. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szinte biztosra veheted, hogy nem lesz.
2021. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon remélem, hogy lesz nálunk azt mondták csoda h eddig nem lett. Igenis a virus miatt nem akarok több száz km-t utazni a tömegközlekedésen mert ha elkapom és utánna nem tudok bemenni bukom az egész félévem, nem puskázni akarok hanem ép bőrrel megúszni ezt a szart és végezni a szakon amit elkezdtem.
2021. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Én annó nappalira jártam még vírus előtt (BME villamosmérnök). Elég kevés dologra volt értelme bejárni, sok előadás fel volt véve, gyakorlófeladatokkal tele volt a net. Aminél volt értelme azok a laborok, illetve maguk a számonkérések, mert különben nagy a kooperáció, aminek semmi értelme, hallottam pár ismerősömtől, hogy mi megy olyankor... Szetintem utóbbi miatt sok oktató is ellenzi, és még azt is el tudom képzelni, hogy lobbiznak, hogy ne legyen online oktatás. Szerintem nem lesz amúgy.
2021. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!