Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvi gimnázium után szeretné...

Nyelvi gimnázium után szeretnék animációt tanulni egy másik iskolában 13.evfolyamban.lehet utána animációt tanulnom egyetemen?

Figyelt kérdés

Sajnos túl későn jöttem rá, hogy érdekel az animálás és az ezzel kapcsolatos dolgok. 2022-ben fogok végezni, utána tervezek menni egy művészeti suliba 13.evfolyamra animációt tanulni, majd mesterképzésen szeretnék lenni egyetemen. Összejöhet még ez attól, hogy csak egy vagy két évet tanulom előtte ezt a dolgot?


19l



2021. okt. 14. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem buktam meg, csak öt éves a gimi. Senkinek nem szokott össze férni a korom és az hogy végzős vagyok jelenleg, azért írom ezt le
2021. okt. 14. 15:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a rajztudásodtól is függ, van esetleg online pár rajzod, amit belinkelnél?

Amúgy ha már ennyi energiát fektettél a nyelvtanulásba, nincs kedved külföldön, azonos nyelvterületen továbbtanulni (animációt)?

2021. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!