Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar angol szakara tudok...

Magyar angol szakara tudok úgy menni kéttannyelvű suliba, hogy nem angol volt a kötelező hanem a német? Járok angolra is most 4. éve, de csak szakkör szerű

Figyelt kérdés
angolból akkor gondolom van felvételi és szerintetek felvennének? nem tanultunk olyan sok mindent, de én oda szeretnék menni
2010. szept. 2. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:

az átlagom 4,9, de úgy félek angolból nem sikerül ma felvételi, de nem szeretnék németre menni, az angolt jobban szeretem és hasznosabb is, egyébként kereskedelem, marketing, üzleti adminisztrációt tanulnék

vki segítsen lécci!!! saját tapasztalatok is érdekelnek

2010. szept. 2. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Most februárban fogsz te is felvételizni?

Akkor szerintem csináld azt(de tényleg szorgalmasan)

hogy minden második nap minimum megnézel egy angolnyelvű filmet, a másik pedig hogy készülj fel ezekből a témákból egy pár perces beszédre(mármint írj vázlatot):

* ismerkedés,

* család,

* lakás,

* iskola, tantárgyak,

* a körülöttünk lévő tárgyi világ,

* a körülöttünk lévő emberek,

* foglalkozások,

* óra, időpontok, napirend,

* vásárlás (árak, pénz)

* állatok, növények,

* útbaigazítás,

* országok, népek,

* személyes élmények,

* étkezések, ételek,

* szabadidő, sport,

* egészség, betegség,

* barátok,

* lakóhelyünk, városunk,

* időjárás, évszakok;

Aztán még egy dolog amivel fejlesztheted magadat, hogy keresel egy angol anyanyelvű penfriendet, csak írd be a googlebe de ha nem találod elküldöm a honlap linkjét ahonnan tudsz keresgélni. filmeket pedig online is tudsz nézni, pl:movshare.net-en

2010. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. Igen most fogok, de már teljesen beparáztam hogy nem fog sikerülni. :( köszi a tanácsokat, megfogadom. egyébkén te is most felvételizel?
2010. szept. 2. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
átküldenéd? nem tudom hogy működik ez
2010. szept. 2. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp most töltöttem az elöljárószavakat hogy átnézzem az összeset, meg a kérdőszavakat :D néztem neten felvételiket és szinte az összesben benne volt
2010. szept. 2. 17:03
 6/6 A kérdező kommentje:
meg még arra is gondoltam hogy felvételi előkészítőre is jelentkezni kellene vmelyik suliba
2010. szept. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!