Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A NYME KTK szakon az angol...

A NYME KTK szakon az angol nyelv ismerete kötelező? én németes vagyok és egyáltalán nem tudok angolul

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szak? Ez egy kar szerintem...
2011. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen bocsi ezen a karon a kereskedelem marketing szakon
2011. júl. 22. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

SZTE-n nem kötelező, szerintem itt sem.

Diplomához pedig elég egy szakmai középfokú, vagy egy felsőfokú, te esetedben németből lesz.

De mesterképzés diplomájához már két nyelvből kell majd diploma! Ha azt akarod csinálni, akkor kell majd tanulnod egy másikat a németen kívül.

2011. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Marketing mester szakhoz is elég egy nyelvvizsga.

szakmai közép vagy C felső

[link]


Egyébként pedig nem kötelező az angol. Csinál meg németből a szakmai középfokot (ha még nincs meg) és kész.

2011. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező az angol, itt Sopronban pedig hatalmas előny a német tudás. Lényeg, hogy középfokú nyelvvizsgád legyen diplomád megszerzésekor.
2011. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:):) most megnyugodtam:):)
2011. júl. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!