Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek éri meg továbbtanulni?

Minek éri meg továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Az egészségügy érdekel a legjobban, itt tudnám leginkább elképzelni magam. Viszont a lehetőségek érdekelnének mind az eü-n belül, mind bárhol máshol. Nemtudom nektek most mennyire fontos információ, de inkább leírom, hogy közepes tanuló vagyok (Azért ha több energiát fektetnék bele jobban menne, de mielőtt támadásokat kapok, igyekszem változtatni ezen, most ne erre fókuszáljatok rá kérlek.) Egyetemre szeretnék menni elsősorba továbbtanulni.

Eddig az eü-re fókuszáltam elsősorban az ápolóira, szülésznőre (ajanlás miatt) és orvosi diagnosztikai analítikusra gondoltam. eg még sz egészségügyi szervező szak, de erről nem olvastam túl jókat.

A fizetés se utolsó szempont.

Bármilyen ajánlást vagy tanácsot elfogadok.



2021. okt. 18. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem fogod magad hülyére keresni ápolóként... nem látod mi folyik évtizedek óta a magyar egészségügyben?


elvégezheted a diplomás ápolóit, de tanulj meg magas szinten németül, és menj ki svájcba, ausztriába, németországba vagy lichtensteibe dolgozni, ott megéri.

2021. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos azt tudom. :( Pedig nem ártana azért valamiből normálisan megélni. Ezért is vagyok kíváncsi hátha valaki tud valamit tanácsolni. Tudom, hogy az eü-n belül nem leszek milliomos, de azért biztos hátteret szeretnék és nem számolgatni minden egyes forintom. :/
2021. okt. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!