Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek\Kinek tanuljak tovább?

Minek\Kinek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom minek\kinek tanuljak tovább.Ami most tervbe van az a rendőrség\vám és pénzügyőrség,de ahogy egyre több infó-t szerzek ezekről,annál jobban megy el a kedvem.Nem tudom minek lennék jó.Hogy tudnám meg hogy merre tovább?Tantárgyakból a Töri és az Angol nyelv ami közel áll hozzám.A 11-es átlagom kereken 4 egész volt.Bármi tippet szívesen fogadnék Tőletek,hogy hogy s mint legyen.Teljesen tanácstalan vagyok,főleg ha a fent megemlített 2 irányt nem vesszük figyelembe.Köszönöm!

2014. aug. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Történész, idegenvezető esetleg
2014. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit nézek, én sem tudom, mit kellene csinálnod.
2014. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n vannak tesztek, tölts ki néhányat. Meg olvasgasd a szakleírásokat.
2014. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból mit vársz tőlünk?

Vegyél részt egy karrier-tanácsadáson!

2014. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tölts ki teszteket, nézegesd pl. a milegyek.hu-t, nem tudom mi az érdeklödési köröd, úgyhogy jobbat nem tudok.:-/
2014. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát így hirtelen nem tudom mire lenne szükségetek.Mit írjak le?
2014. aug. 26. 23:29
 7/10 anonim válasza:

Milyen tantárgyakat szeretsz?

Milyen beálítottságú vagy?

És a többi...

2014. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Töri,angol amit szeretek.A töri könnyen és egyszerűen tanulom,meg akár egyszeri olvasás,elmondás után is megjegyzem.Az angol-t pedig szeretem tanulni,szeretek angolul beszélgetni,az angol szavakat,kiejtést gyakorolni.Érdekel,hamar meglátom benne a logikát.A tesit is szeretem,mert sportolni is szeretek.Járok kondiba.A beállítottság,hát azt nem igazán tudom megmondani.A Matekot,fizikát nem nagyon szívlelem.A tudományok inkább érdekelnek.Még valami amit kihagytam ? :)
2014. aug. 27. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Angol-történelem szak?..
2014. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a matek meg a fizika eléggé tudománynak számítanak. A történelemhez képest például mindenképpen, ami lényegében arról szól, hogy ki hentelt le több embert, és ezt hogyan kommunikálta később (illetve hogyan hentelte le azokat, akik máshogy gondolták).
2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!