Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Online vagy rendesen bejárósan...

Online vagy rendesen bejárósan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a mérlegképes könyvelő tanfolyamot ami online 13 hónap bejárósan 18. A bejárós jelentkezési határideje akkor van mikor az online már indul (azaz +egy hónappal később végeznék vele). A bejárós szombatonként van (8-16ig) egy tőlem másfél-1 órára lévő városba, mivel hétvége így lehet, hogy busz/vonat sem megy pont úgy ami nekem jó lenne. Mellette mindenképp szeretnék dolgozni. Én az onlinet választanám de mi van ha úgy nem megy? Át vesznek akkor bejárósra? Ti melyiket valasztanátok?

2021. okt. 19. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Bejárós
Online
15 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi indokoljátok meg ki miért szavaz épp arra. Köszönöm! :)
2021. okt. 19. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen többet lehet tanulni személyes jelenléttel. Könnyebb kérdezni, ha valami nem világos, jobban lehet magyarázni. Van lehetőség gyakorlatiasabb dolgok bemutatására is.

És nyilván ezerszer koncentráltabb a figyelem, mint otthon, ahol mondjuk éppen kész az ebéd, megy a forma-1, csengetett a szomszéd... vagy éppen az oktatónak nincs kedve 8 órát tartani, hanem csak másfelet.

2021. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én online, távoktatásban játok egyetemre. Én imádom. De az igaz, hogy nem mindenkinek való.

Én egyedül többet tanulok, ha nekem kell megkeresni a választ, valamint nehezen tudok végigülni egy órát figyelmi problémák miatt.

Ez mindenkinek egyéni preferenciája lesz. Én tudok annyit, sőt többet is tanulni mint azok akik agyanazt a szakot nappalin csinálják, de ez valószínű a kisebb százalék. Ha tudod szorgalmasan csinálni a tanulást, egyénileg keresni, és elfogadni, hogy ha kérdésed van akkor magadnak kell megtalálni rá a választ, akkor meg lehet csinálni online.

Ha viszont jobban tanulsz ha magyaráznak és tudsz közvetlenül kérdezni, akkor inkább jelenléti oktatással tanulj.

2021. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérdezni online is tudok, ha jól értelmezem van kialakitva egy felületük direkt erre a célra
2021. okt. 21. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Persze szokott lenni kialakítva. De az ottani válaszok a legtöbb esetben tömörek, vagy hivatkozások.

Sajnos, mivel ugyanazok a tanárok tartják a órákat jelenlétin és online is, ezért sokszor nincs kapacitásuk részletesen válaszolni az online felületeken.

Nem elijeszteni akarlak, de tényleg azt gondold meg, hogy te hogyan tudsz több tudást átvenni, mert a végeredmèny az, hogy megértds és megtanuld az anyagot.

2021. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem bejön az online tanulás, főleg azért is, ha elakadok visszanézem az adott videós tananyagot. Nekem nem volt kedvem már szombatonként egész nap órán ülni... Igaz munka mellett azt hittem több időm lesz rá, de ebben kicsit tévedtem. Van már diplomám és az új mérlegképes könyvelő képzésben kapok felmentést modulok ahol így nem kell mindent megcsinálni, azért is kezdtem el.
2021. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a vizsgák vannak hátra, nekem nagyrészt online volt az oktatás, viszont az utolsó 2 hónapra be kellett járni és őszinte leszek, sokkal többet tanultam ezen a 2 hónap alatt jelenlétin, mint a 8 hónap online órán. Viszont kivitelezésben sokkal egyszerűbb, meg kényelmesebb volt online.
2021. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!