Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kiszámolná nekem vki a tanulmá...

Kiszámolná nekem vki a tanulmányi és érettségi pontjaimat, ha tegyük fel mindenből 3-as vagyok? LÉCCI!

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

írni talán tudsz..

[link]

2010. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

A 3as az 40től van 59%ig. Itt nem a jegyeket nézik, hanem a pontot.

Például:

Mész programozónak:

Matek+Infó

Matek: 50% 3as

Infó: 65% 4es

206pont kellett (ez a Nyíregyi főiskola, szóval nem a legkeményebb, de ide is kell tudni) 230pont.


Ha van nyelvvizsgád középből, akkor 35pont, ha van emelted akkor pluszba 40pont. Ha cigány vagy és anyádéknak nincs még szinte 8általános se majdnem 50pont. Ha országos 1./2. vagy 3: helyezést értél el valamelyik sportból, akkor plusz 25pont, azt hiszem.


A programozó csak egy példa volt, az iskola válogatja. Mert ha pl. egy tesi szakosnak nem a bioszt fogják nézni, hanem a tesit.

2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
am még ha ki is akarnám neked számolni, az kevés információ, hogy mindenből 3-as vagy, mert tudni kell hozzá az összes érettségi eredményedet százalékban, meg hogy melyik suliba és melyik szakra jelentkezel, hogy ha a duplázás jobb pontot hoz, akkor melyik eredményedet kell duplázni(ugye amit a jelölt szak kér), és akkor még ott vannak a többletpontok, pl nyelvvizsga vagy emelt szintű érettségi esetén plusz 40 pont. ÉÁs a LÉCCI-t is hanyagolhatnád..
2010. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
De szín közepessel ne akarj felsőfokú oktatásba menni, nagyon szépen kérlek. Maradj mondjuk McDonald's pultos, az való neked.
2010. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
akik segítettek azoknak köszönöm a bunkóságot meg hanyagolhatná a többi!
2010. szept. 2. 21:56
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Utálom az ilyen arrogáns b.lfaszokat, mint ez az utolsó is. Egy ismerős szinte mindenből kettes volt a középiskolában, alig engedték át, és most az Elte -n tanul kiváló eredménnyel. Nem tudom, hogy vették fel egyáltalán költségtérítésesre is, de sikerült neki, tanul, és egy jó szakmából fog diplomát szerezni.


S Mr. Mc-hez csak enni jár majd.


Miért kell megsérteni a másikat?

2010. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Miért kell megsérteni a másikat?"


Én meg az ELTE-n tanítom azt a sok gyökeret, akiknek még egy szöveg elolvasása is nehézséget okoz. Harmadéves dolgozatíráson jelentkezik, hogy "a kérdés azt jelenti, hogy....???" Szoktam nekik mondani, hogy azt jelenti, ami oda van írva.

És az a kevés tehetséges, oda való ember meg elvész köztük.

2010. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

na,ilyet se hallottam még,de biztos igaz...dejó neki:)

köszi a hozzászólást!

2010. szept. 2. 22:07
 9/28 A kérdező kommentje:
az nem azt jelenti h én is a "gyökerek" közé tartoznék...én egyáltalán nem akarok veszekedni,csak annyit mondok h nem muszály ott tanítani ha nem bírod a "gyökereket"...
2010. szept. 2. 22:11
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

Csak egy példát mondtam, egy tanárnak illene olvasás után értelmeznie is. S, mint a példa mutatja nem túl fényes középiskolai bizonyítvánnyal is lehet jól teljesíteni a felsőoktatásban. Az esélyt mindenki megérdemli, és gondolom az egyetemednek sem árt a költségtérítésesekből befolyt összeg. Talán abból van a laptopod, amiről írsz.


Azt megértem, ha az általad írt emberekről véleményt formálsz, de ez a gy.kér nem is ismeri a kérdezőt. Rengeteg híres, gazdag, és okos ember van, aki nem volt jó tanuló az iskolában.


A tiszteletet pedig kijár mindenkinek!

2010. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!