Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnál ajánlani ilyesfajta...

Aruka kérdése:

Tudnál ajánlani ilyesfajta zeneiskolát?

Figyelt kérdés
Olyan zenesulira lenne szükségem, ahol tanulhatok gitárt és éneket is, és ami van annyira rugalmas, hogy bármikor felvételt nyerhetek. Legalább heti 2×45p-et szeretnék járni, és ha lehet, Budapestre. Szeretném, ha a korom nem okozna problémát, 21 éves vagyok. Ismer valaki olyan zenesulit, amire nagyjából érvényesek ezek a kitételek? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

2021. okt. 27. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább magántanárhoz járj, ének- és gitártanárhoz külön. Így a saját tempódban tudsz tanulni, neked megfelelő időpontban.
2021. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,csakhogy az nyilván több pénzbe kerülne.
2021. okt. 27. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kerül "nyilván több pénzbe", mert a két dolog nem oktatható egyszerre-banán/krumpli. Meg nincs is olyan 'zenesuli', ami heti két órában tanít, regiláris képzési keretben. Szóval az első válaszoló jól írta. Illetve van óvónőképzés(bocs óvónők), ahol az a cél, hogy az énekedet kísérd, akár gitáron. Vagyis: go to #1!
2021. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az alapfokú zeneoktatás elsősorban 6-22 éveseknek szól, tehát már erősen súrolod az életkori limitet. A 18-22 korosztály eleve tandíjas, tehát jóval drágábban tanul. amennyiben nincs tanulói jogviszonya (egyetem, főiskola nem az). Elvileg 22 év felett is lehet járni, de ki kell fizetni a teljes költséget, ami nem tudom pontosan mennyi, talán 150 ezer/év. Így tényleg inkább a magánúton tanulás a meggondolandó, főleg, ha inkább könnyűzenét szeretnél tanulni. Valamint, ha komoly a dolog, nem csak hobbi, nézd meg a Kőbányai Zenei Stúdiót, ott 25 éves korig ingyenes a szórakoztató zenész képzés.
2021. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oktatható egyszerre a két dolog,csak ahol ez megvalósítható, ott kevés az óraszám, és több időbe telne a fejlődésem. Nem mondtam, hogy a válasza rossz lenne, csak azt, hogy sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy az anyagiakat is kellően figyelembe kell vennem.


Igen, tandíj fizetés kivédhetetlen, de más egy magánoktató, és más egy iskola, ahol többnyire figyelembe veszik az életkorodon kívül a teljesítményedet is, így jóval olcsóbban lehet kijönni belőle.

Utána fogok nézni a Kőbányainak, köszönöm a válaszokat. :)

2021. okt. 28. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
A "Kőbányai" magánintézet, nem szeretetszolgálat. Olyanok tanulhatnak ott, akik már rendelkeznek valamilyen előképzettséggel és meg tudják fizetni. Az ingyenes, illetve kedvezményes oktatást is fizeti valaki. Ne felejtsük a nagy mesemondó szavait: "nincs ingyen ebéd!"
2021. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!