Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz 24 évesn...

Szerintetek gáz 24 évesn énekelni tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval a történetem az énekléssel kiskoromban kezdődött amikor ének tagozatos iskolába jártam általános iskolába. Nagyon sok ének versenyen indultam és csak egyszer történt meg az hogy nem értem el helyezést. Az összes tanárom azt mondta, hogy nagyon tehetséges vagyok. Egészen addig nagyon lelkes voltam ameddig apukám azt nem mondta, hogy nem vagyok olyan kiugróan tehetséges, hogy ezzel foglalkozzak a későbbiekben.

Gimnáziumban már egyáltalán nem tanultam énekelni, nem is nagyon énekeltem viszont amikor végzős voltam előadtunk egy dalt az osztállyal, amiben én csak kb. 4 sort énekeltem egyedül (azért mert az osztályban nem sokan tudtak énekelni és egyszerűen muszáj volt valakinek bevállalni). Utána odajött hozzám az egyik osztálytársam anyukája teljesen ismeretlenül aki zene tanár volt, és mondta, hogy nagyon szép a hangom. Ez viszont akkor már nyilván nem győzött meg és teljesen más pályára készültem, egy nagyon nehéz egyetemi szakon kötöttem ki, ahol eddig énekelni tanulni abszolút nem volt időm.

Viszont úgy érzem hogy ez hiányzik az életemből és sajnálom hogy abbahagytam, mert ki tudja mi lett volna...



2021. okt. 31. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Új dolgot tanulni sosem késő és nem ciki. Csak lásd reálisan a képességedet. Lehet hogy nem leszel operaénekes, de beállhatsz kórusba vagy csinálhatsz egy együttest. Ha pedig valaki kritizál, ne sértődj meg, vagy gondold azt hogy irigykedik, hanem gondold végig hogy esetleg igaza lehet. Ebbe a hibába nagyon sokan beleesnek, hogy véleménybuborékba csukják magukat.
2021. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki, a párom is ennyi idősen kezdte, ma már fellép. Persze senki se tudja, hogy mikor kezdte, csak a demót hallották és az alapján hívják fellépni. Persze arra készülj fel, hogy sokan le akarnak majd beszélni róla, nem azért mert rossz lennél, hanem mert eleve nem szeretik hallgatni, ha valaki énekel mellettük. A párom is így járt, mindenki le akarta beszélni róla, én támogatni kezdtem, ha hívják fellépni több helyre is nem lehet rossz.
2021. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy gáz, soha nem késő
2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemeknek szokott lenni kórusa
2021. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy szaktársam tanárin, ének az egyik szakja. 35 éves. Gondolom már nem aktuális, de hátha.
márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!