Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsültem a telefonos interjún...

Felsültem a telefonos interjúnál, így garantáltam kiestem?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Vodafone-hoz illetve a Morgan Stanley-hez gyakornoki pozícióba (pénzügy, számvitel). Vodafonetól jött előbb a telefon, kérdezték miért mennék, néhány angol kérdés (hol élek, jövőbeli terveim stb). Remekül ment, viszont nem telt el fél óra és jött a Morgan Stanley-től is a telefon. Szintén megkérdezték hol tanulok, mikor végzek stb. Viszont az angol kérdésnél egyszerűen nem értettem mit kérdeztek. Jó az angolom, és nem az volt a gond, hogy nem tudtam, mit jelent amit kérdez, hanem ki sem tudtam venni a szavait (have you ever heard about és onnan egyszerűen nem értettem. Kérdezett még egyet, what is your opinion about és megint nem értettem. Az én tippem hogy valamilyen üzleti stratégiáról kérdezett amiről még az életben nem hallottam vagy én nem tudom.) Mivel kínos csend lett volna a vége azt mondtam az angolomnak még gyenge az üzleti része. Így már garantált hogy nem jutok el élő interjúra?

2021. nov. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen attol fugg hogy a tobbi jelentkezo hogy szerepelt. Van ra kis esely hogy behivhatnak meg elore. Szurkolok neked 😊
2021. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltál vissza kérdezni, hogy "bocsi elmondaná még egyszer?" és közben remélni, hogy hátha megérted?


Remélem, ha nem is jönne össze, akkor a Vodás állást megkapod, kitartást!

2021. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnél visszakérdeztem, de utána sem jött át. Valószinűleg egy nekem ismeretlen szót/kifejezést használt. Nem is annyira ez a lényeg, inkább az érdekelne hogy ez önmagában elég hogy kiessek vagy még azért lesz tényleges szóbeli meghallgatás
2021. nov. 4. 14:10
 4/4 Abrams12 válasza:
Végül mi lett? Felvettek valahova?
2021. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!