Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatika végzettségge...

Mérnökinformatika végzettséggel milyen szakirányú képzést javasoltok, amit később akár vállalkozási formában is lehet végezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mérnökinfót végeztem és szeretnék továbbtanulni, de nem feltétlen Mesterképzésen, bár ha valaki ajánl szakot, amibe érdemes belevágni, akkor azt is megnézném.

Főleg az a kérdés, hogy milyen szakirányú továbbképzésbe lenne érdemes belevágni, amit később egy induló vállalkozás keretében is tudok hasznosítani, mint szolgáltatás akár?

Szinte minden sulit végignéztem, olvastam leírásokat, de nincs tapasztalatom egyikben sem sajna.

Köszi.



2021. nov. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezen a pontot inkább "csinálni" kell a dolgokat nem tanulni.


Nem hiszem, hogy bármilyen gazdasági szakot vagy vállakozás menedzsment Msc-t akarnál végzeni csak azért, hogy 2 év alatt megtanulj 4-5 dolgot, ami igazán hasznod, de intuitívan is rájöttél volna.


A papír inkább akkor kell ha másnál akarsz dolgozni, nem saját vállalkozást indítani.


(~ szintén mérnökinfós)

2021. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen, ezzel teljesen egyetértek, én úgy gondoltam, hogy kiegészítésként hozzáfogni valamihez, amit később akár kiegészíti a vállalkozást.

2021. nov. 9. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen területen akarsz dolgozni? Mi érdekel egyáltalán?
2021. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fejlesztés - főként keresztplatformos mobil, webes alkalmazások- , hálózat-mérnöki tevékenységek is nagyon érdekelnek. Igazából bármi érdekel, ami hasznos és van benne potenciál Magyarországon.
2021. nov. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!