Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék iskolát...

Nagyon szeretnék iskolát váltani mert hát eléggé köcsög osztálytársaim vannak?

Figyelt kérdés

Ahogy fent említettem nagyon szeretnék iskolát váltani de nem hiszem hogy lehetséges lenne mert a tavalyi évben nagyon rosszul teljesítettem. 3,4 volt az átlagom (igaz csak nyekes voltam). Most 9. osztályos vagyok és bejött az összes többi tantárgy ami eddig nem volt. Jelenleg 4,7 az átlagom. Lenne esélyhogy átvegyenek egy kicsivel erősebb gimnáziumba?


Köszi a válaszokat!



2021. nov. 7. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szinte bárhova atvesznek akár félévkor is. Ez nem pont tanulmányi eredmény függő. Amúgy is csak a nyelveket nyomattatok, meg volt néhány tesi, egy felesleges kornyika óra és kész... ez amolyan butuló év. Barhova atvesznek. Nyugi. (nyilvan ah nem szakmara mesz) amugy szerintem meg ne foglalkozz a tarsaiddal , ugyis a tanulás a lényeg és nem igaz, hogy egy 30-35-40 fős osztályból mindenki köcsög. 1-2 ember csak van akikkel kijössz.. én mérlegelnék amugy ah msot nem jövore megszokjatok egymast, lesz közös bulis storytok, csajos, pasis sztoritok, sok vicces élményetek, dugipiáláso k a suliban, egymásnál alvós bulik, hányások, masnapossag, diákcsínyek, aztan jön a szalagavató majd az érettségi és vége mindennek, úgy fogsz bőgni, mint a tehén h vége eme szép életidőszaknak. Nalunk is iyg volt nyugi 9.ben utaltuk egymast meg nyeken van ido egymassal foglallkozni... napi 4-5 angol meg egy tesi meg egy ofo ora mellett ugyan mar :D
2021. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az általad kinézett erősebb gimnázium tud válaszolni.
2021. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem 1. Visszahoztad a Gimis emlékeimet :D <3 Nálunk pont úgy volt, ahogy írod, minden szavad igaz! :D Kérdező egyetértek az 1. válaszolóval, de ha nagyon rossz a helyzet , akkor , de csakis akkor válts iskolát.

Szerintem is az általad kinézett gimit kérdezd meg, bár nekem is volt olyan osztálytársam, aki félévkor ment at masik suliba, szóval jól irja az 1. mar januartol kezdhetsz a masik suliban. ;)

2021. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a szüleimmel erről, de attól félek hogy nem vesznek át a másik iskolába aztán itt maradok a mostani sulimba lebőgve és szégyenkezve mert máshova nem vettek át engem.
2021. nov. 7. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívjátok a másik iskolát azt nem kell elmondani a jelenlegi iskoládban. Persze a másik iskola simán visszautasíthat de akkor is pont ott tartanál mint most. Csak nem kell híresztelni az iskolaváltási szándékodat.
2021. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy lebőgve? Először keresel, utána mész (és derül ki). Nem fordítva.
2021. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán átvesznek máshova félévkor, év közben :D Engem is október környékén vettek át másik gimibe. Fel kell hívni iskolákat, bemenni interjúra, megmutatod a bizid és ennyi. Nem tudom hol laksz, de én a Corvin Mátyás Gimnáziumba (16.ker) jutottam be sima tagozatra. Annyi volt az elvárás, hogy tanultam németet és angolt, megírtam angolból egy szint felmérőt (az akkori leendő osztályom témazáróját) és ennyi volt. Felvettek és hétfőn már mehettem is. Nem nehéz gimit váltani, sőt XD Főleg ha a jegyeid is jók. Engem 4,5 átlaggal vettek át.
2021. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia rá, hogy máshol normális osztálytársaid vannak ?
2021. nov. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

#8

Hírek, tapasztalatok? 😂

2021. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8


Az a garancia rá hogy, abba az osztályba kerülnék ahol van jópár általános iskolából ismert haverom akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot.

2021. nov. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!