Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem szeretnek az osztály...

Miért nem szeretnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Sajnos már régóta fent áll a probléma, hogy nem nagyon tudok viselkedné egyes órák alatt. Ezzel teljesen egyetértek, hogy letolnak, hogy miért kell így viselkedni, de azzal már nem, hogy káromkodnak nekem, néha még lekevernek nekem egyet. Természetesen amikor kis idő eltelik jönnek hozzám, hogy jajj a házit hagy másoljuk már te rólad! Rengetegszer kapom a "Buz...." megjegyzést, pedig az enyhe "hiperaktivitás"-omon nem adok rá okot én úgy gondolom, sőt semmiféleképpen sem észlelhető, hogy én a saját nememhez vonzódok. Ti mit gondoltok? Mit tegyek, ha nem szeretnék más iskolát váltani? Hogyan tudnék javítani a helyzetemen?

2019. jan. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
A válasz benne van az első sorodban: tanulj meg viselkedni ! Amikor minden alkalommal letolnak: szívleld meg !
2019. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Te egy olyan ember/lélek lehetsz, aki többek között toleranciát tanítani másoknak érkezett a Földre.
2019. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló: Nem azt mondtam, hogy egy fogyatékos vagyok és állandóan rosszul viselkedek. Tudod ez olyan, hogy csak rám jön az 5 perc, te nyomorék
2019. máj. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!